O nás

Na počátku všeho byla igelitová taška, do které jsme ukládali papír, a nosili ho v ní do nejbližšího modrého kontejneru. Napadlo nás, že by nebylo špatné mít tašky i na plasty a sklo. Takové, aby nebyly stejně jako sáčky do odpadkového koše jen na jedno použití. Takové, aby samy udržely tvar a daly se postavit třeba do komory, nebo do kufru auta. Takové, aby se daly spojit a v případě potřeby zase rozpojit. Takové, aby byly praktické, ekologické a cenově dostupné.

A tak jsou tu naše barevné tašky na třídění odpadů - vyrobené z polypropylenu s využitím primární suroviny, která zaručuje větší pevnost a odolnost při opakovaném použití. Při výrobě tašek byl použit i materiál, který byl dříve třeba plastovým obalem na šampon či kosmetiku - to abyste věděli, že třídit odpad a posílat suroviny "do dalšího kola" má veliký význam a záleží na správném přístupu každého z nás.

Naše tašky nabízíme ve dvou velikostech, menší jsou vhodné do míst, kde bojujete s prostorem, ty větší pak ideálně využijete při větším množství tříděného odpadu. Pokud si nejte jistí, která velikost je pro Vás nejvhodnější, podívejte se na jednoduché srovnání v našem příspěvku Malá nebo velká?

Naše tašky už používají lidé ve stovkách tisíc domácností po celé České republice, od velkoměst až po malé podhorské vesničky. Usnadněte si domácí třídění a přidejte se i Vy ke spokojeným uživatelům barevných tašek.

tasky_namesti_1U

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení