O nás

Na počátku všeho byla igelitová taška, do které jsme ukládali papír, a nosili ho v ní do nejbližšího modrého kontejneru. Napadlo nás, že by nebylo špatné mít tašky i na plasty a sklo. Takové, aby nebyly stejně jako sáčky do odpadkového koše jen na jedno použití. Takové, aby samy udržely tvar a daly se postavit třeba do komory, nebo do kufru auta. Takové, aby se daly spojit a v případě potřeby zase rozpojit. Takové, aby byly praktické, ekologické a cenově dostupné.

A tak jsou tu naše barevné tašky na třídění odpadů - vyrobené z polypropylenu s využitím primární suroviny, která zaručuje větší pevnost a odolnost při opakovaném použití. Při výrobě tašek byl použit i materiál, který byl dříve třeba plastovým obalem na šampon či kosmetiku - to abyste věděli, že třídit odpad a posílat suroviny "do dalšího kola" má veliký význam a záleží na správném přístupu každého z nás.

Naše tašky nabízíme ve dvou velikostech, menší jsou vhodné do míst, kde bojujete s prostorem, ty větší pak ideálně využijete při větším množství tříděného odpadu. Pokud si nejte jistí, která velikost je pro Vás nejvhodnější, podívejte se na jednoduché srovnání v našem příspěvku Malá nebo velká?

Naše tašky už používají lidé ve stovkách tisíc domácností po celé České republice, od velkoměst až po malé podhorské vesničky. Usnadněte si domácí třídění a přidejte se i Vy ke spokojeným uživatelům barevných tašek.

tasky_namesti_1U

Zpět do obchodu