Dobrý kufřík EKO

1 hodnocení
DOK EKO kufrik dekorace
ZDARMAZDARMA

Ideální zvýhodněný balíček našich produktů pro skutečné ekologické nadšence! Kufřík obsahuje níže uvedené výrobky, z nichž některé nabízíme exkluzivně v tomto setu (nelze je koupit samostatně). Vše úhledně a prakticky zabaleno v kufříku ze 100% recyklované lepenky, uloženo v dřevité vlně. Fotografie je ilustrační, konkrétní produkty se mohou lišit dle aktuálních skladových zásob.

999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem
  • 1 x velké barevné tašky 5 sada (modrá, žlutá, zelená, oranžová, šedá) pro pohodlné třídění odpadů v domácnosti, na chatě či v kanceláři. Barevné tašky na třídění odpadků jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu (primární a recyklovaný polypropylen). Velké tašky mají rozměr 35 x 25 x 50 cm a objem cca 45 litrů. Tašky na třídění odpadů se dají v libovolném pořadí spojit suchým zipem. Nosnost jednotlivé tašky činí cca 10 kg, tašky jsou omyvatelné. Mají univerzální potisk názvem komodity - papír, plast, sklo, nápojový karton a kovy. Na zadní straně jsou vytištěny piktogramy s českým návodem, jak třídit.
  • 2 x role pytlů na odpad, vyrobené ze 100% recyklovaného LDPE získaného zejména z fólií vytříděných do barevných kontejnerů (25 ks pytlů v roli). Pytle jsou vyrobené v České republice. Rozměr 1 ks pytle: 500 x 600 mm, tloušťka 30 mikronů, objem 35 litrů, černá barva.
  • 2 x balení kapesníčků vyrobených ze 100% recyklovaného papíru, který pochází z vytříděných nápojových kartonů Tetra Pak. Balení obsahuje 10 balíčků papírových kapesníčků s jemnou parfemací.
  • 1 x stojánek na knihy vyrobený ze 100% recyklovaného plastu. Praktická zarážka na knihy na pracovní stůl nebo na poličku.
  • 2 x PETpytlík speciální opakovaně použitelný a omyvatelný sáček vyrobený ze 100% recyklovaného plastu - vytříděných PET lahví. Certifikace pro styk s potravinami, nosnost 5 kg, velikost 300 x 350 mm, objem 7 l. Lehký, vejde se do každé kabelky
  • 1 x kvalitní papírová samolepicí páska, na kterou je možné psát a razítkovat, dobře na ní drží samolepící etikety, je vyrobena z recyklovatelných materiálů. Materiál nosiče: papír, lepidlo přírodní kaučukové. Rozměry: šířka 50 mm, návin 50 m.
  • 1 x tužka z recyklovaného papíru - obyčejná tužka vyrobená ze 100% recyklované lepenky.
Kategorie: EKO kufřík
Hmotnost: 2.5 kg
Zpět do obchodu