Právě probíhá AKCE 1+1! Kupte si jakoukoliv sadu tašek a obdržíte k ní ZDARMA třídílnou sadu malých tašek z našich skladových zásob. Platí do vyprodání zásob, nejpozději do 18. prosince 2023.

Obyvatelé Telče získají od města tašky na třídění

Občané města Telče mají nyní možnost si vyzvednout zdarma tašky na tříděný odpad. Ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s. je pro všechny domácnosti v Telči připravena sada tří třídících tašek. Standardní cena této sady je min. 180 Kč. Sada tří tašek je praktickým pomocníkem při třídění odpadu v domácnostech. Sada obsahuje tři snadno omyvatelné tašky, které je možné k sobě spojit suchým zipem. Jednotlivé tašky jsou barevně odlišeny tak, aby bylo třídění odpadů co nejjednodušší. Žluté tašky jsou určeny na plasty, modré na papír a zelené na sklo.  Tašky na tříděný odpad budou k vyzvednutí od 15.5.2017, vždy v pondělí a středu. V pondělí od 14.00 -16.00 hod., ve středu od 9.00-11.00 hod. Místem výdeje bude vstupní síň radnice (Nám. Zachariáše z Hradce 10), místnost za informačním střediskem.
Jako poděkování za přístup občanů k nakládání s odpady bude sada pro občany města zdarma. Pro získání tašky postačí pouze vyplnit přihlášku do motivačního systému města v oblasti odpadového hospodářství. 

Zpět do obchodu